Rodinný dom | INVESTIČNÝ |

Zemplínska šírava | NA PREDAJ |

Túžite po rodinnom dome s príjemným wellnessom alebo ako investor hľadáte príležitosť, ktorá vám prináša vysoký výnos? Tento celoročný rodinný wellness dom je to, čo hľadáte.

Investičná nehnuteľnosť alebo rodinný wellness dom sa nachádza blízko vodnej nádrže Zemplínska Šírava v dedine Klokočov.

Od nádrže Zeplinská Šírava je vzdialený 10 minút peši s pozvoľným vstupom do vody. V blízkosti nájdete aj termálne kúpalisko, reštaurácie, v blízkej obci obchody s potravinami.

Vzdialenosť od Michaloviec cca 15 km.

Tento rodinný wellness dom má výmeru 109 m2 a k dispozícií dve podlažia. Na prvom podlaží sa nachádza priestranná miestnosť s príjemným posedením, kuchyňa, chodba, priestranná spálňa, kúpeľňa so sprchou a toaletou. Na druhom polaží sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa so sprchou a toaletou, technická miestnosť. Rodinný dom je napojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu.

Tento rodinný dom je nízkonákladový a je vhodný na rodinnú rekreáciu, ale aj na podnikanie v oblasti ubytovania v súkromí. Momentálne sa objekt celoročne prenajíma. Návratnosť tejto nehnuteľnosti by bola 8 až 9 rokov.

Pozemok je o veľkosti 2.187 m2.

Na pozemku sa nachádza parkovisko až pre 6 áut. Vybudovaný priestranný a zastrešený altánok s vybavením na grilovanie a varenie gulášu. Detské ihrisko, volejbalová sieť a trampolína.

Veľkou výhodou tejto ponuky je vonkajšia WELLNESS ZÓNA, ktorá pozostáva z vonkajšej sauny, ochladzovacej kade a vonkajšej výrivky.

Cena za rodinný dom s kompletným vybavením a wellness zónou je 185.000,- €

Nakoľko stavba je evidovaná ako rodinný dom, je možné ju kúpiť s financovaním na hypotéku. V prípade kúpy na hypotéku, Vám radi bezplatne pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver.

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle 0940604584.

Výhody

Zapísané ako rodinný dom

Pozemok 2.187 m2

Stabilný príjem z prenájmu

Parkovanie pre 6 áut

Wellness zóna

5 izieb

Galéria nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti

Znížená cena:

195.000 EUR

Obhliadky

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 940 604 584.

 

V prípade kúpy na hypotéku, Vám radi bezplatne pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver.

 

Prejdi na ponuku ďalších domov