Rodinný dom 

v obci Dubník

ALMOND Reality  Vám exkluzívne ponúka na predaj  rodinný dom v obci Dubník (okr. Nové Zámky), ktorý je možné využiť nie len na celoročné bývanie ale aj na oddych, či rekreáciu počas víkendov. Rodinný dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave.

Má 2 podlažia na ktorých sa nachádzajú 4 izby s príslušenstvom. Na prízemí domu sa nachádza predsieň, kuchyňa s komorou, kúpeľňa s toaletou, spálňa a obývacia izba. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne a druhá toaleta.

Dom je možné jednoduchou stavebnou úpravou rozdeliť na dve bytové jednotky so samostatnými vchodmi (zamurovaním jedných dvier). Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza aj kopaná studňa, samostatne stojaca garáž s montážnou jamou, hospodárska budova s pivnicou a záhrada.

Pozemok má 888 m2.

Výhodou tejto ponuky je blízkosť miest Nové Zámky, Komárno, Štúrovo, či Levice. V  okolí sa nachádza množstvo zaujímavostí, ako sú vyhľadávané termálne kúpaliská v Štúrove, v Podhájskej, či v Nových Zámkoch, známa vinohradnícka oblasť alebo poľovný revír. Priamo cez obec prechádza cyklotrasa. V obci sa okrem motokrosovej dráhy nachádza aj park s krásnym detským ihriskom a milovníci rybárčenia si tiež prídu na svoje na miestom jazere

Dom je kúpou voľný. V prípade kúpy na hypotéku, Vám radi bezplatne pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver.

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903252664.

Výhody

4 izbový rodinný dom

Vhodný na rekonštrukciu

Blízko kúpalísk

Galéria nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti

64.990 EUR

Obhliadky

Milan Veselka

Realitný konzultant

Spojte sa so mnou na Facebooku a už ti neunikne žiadna nehnuteľnosť

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle +421903252664.

 

V prípade kúpy na hypotéku, Vám radi bezplatne pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver.

 

Prejdi na ponuku ďalších domov: