Nebytový priestor | 54 m2 | Pezinok - centrum 

Ponúkame na predaj nebytový priestor o výmere 54 m², ktorý sa nachádza na prízemí polyfunkčného domu na ulici Moyzesová v blízkosti centra mesta Pezinok. Nebytový priestor pozostáva z 2 miestností, samostatnej toalety, kúpeľne so sprchovým kútom a kuchynky, nachádzajúcej sa v zadnej miestnosti.

Dispozíciu je možne zmeniť podľa vlastnej predstavy, nakoľko sa medzi miestnosťami nachádza priečka, ktorú je možné vybúrať a tým je možné vytvoriť jeden veľký ucelený priestor. Do priestoru sa vstupuje cez vchod, ktorý sa nachádza vo vestibule budovy.

Priestor sa v minulosti využíval ako nechtové a kozmetické štúdio, v ktorého prevádzke je možné v prípade záujmu pokračovať. Pre svoju výhodnú polohu je však daný nebytový priestor vhodný nielen služby (kaderníctvo, kozmetika, masáže), ale je vhodný aj na kancelárske účely alebo ako obchodný priestor. Polyfunkčný dom sa nachádza v blízkosti hlavnej komunikácie vedúcej z Bratislavy do Modry. K atraktivite územia prispieva aj výborné napojenie na dopravné siete. Železničná stanica je vzdialená chôdzou cca 5 minút, tiež sú v blízkosti aj autobusové zastávky. Parkovanie je verejne a bezproblémové buď pred polyfunkčným domom alebo aj z druhej zadnej strany obchodného priestoru.

Mesačné náklady spočívajú zo správcovského poplatku vo výške 80 eur a platby za elektrinu. Priestor je okamžite k dispozícií. Je bez tiarch a je možné aj financovanie cez hypotekárny úver.

Galéria nehnuteľnosti

Poloha

Cena:

94.999 EUR

Obhliadky

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 357 837.