Na predaj veľký pozemok s dvoma domami - Šoporňa

Máme pre Vás exkluzívne na predaj veľký pozemok o rozlohe 2400m² s dvomi domami v tichej a kľudnej lokalite obci Šoporňa. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty a je vhodná, či už pre rodiny, ktoré hľadajú rodinný domček s veľkou záhradou alebo ako skvelá príležitosť na skĺbenie bývania s podnikaním.

Pôvodný dom, ktorý sa nachádza na pozemku je z roku 1932 a je v dobrom a udržiavanom stave s novou plechovou strechou, ktorá bola vymenená 5 rokov dozadu. Tento domček, ktorý v súčasnosti je využívaný ako skladové priestory, je možné využiť napr. na podnikanie, (súčasťou domu je priestranná dielňa a garáž), rovnako podkrovie poskytuje dostatok odkladacieho priestoru. Dom je aj čiastočne podpivničený. Po kompletnej rekonštrukcii môže slúžiť aj na bývanie.

Druhý dom, ktorý sa nachádza na pozemku vznikol prestavbou a kompletnou rekonštrukciou pôvodnej hospodárskej budovy. Vznikol tak útulný priestor pre rodinu s úžitkovou plochou cca 100m². Dom dispozične pozostáva na prízemí z priestrannej presvetlenej obývacej miestnosti, ktorá slúži ako centrum celého domu, kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou, samostatnej toalety. Na prízemí sa taktiež nachádza veľká komora a samostatná kuchyňa, z ktorej vedú schody do podkrovia. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby.

Dom je napojený na inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, má vlastný septik a novovybudovaná kanalizácia je privedená po bránu. Vykurovaný je prostredníctvom plynového kotla umiestneného v komore. Na ohrev vody slúži bojler (ohrievač), ktorý sa nachádza v kúpeľni.

Na nádhernej a rovinatej záhrade s rozlohou veľkorysých 1715m² sa nachádzajú ovocné stromy, okrasné kríky a poskytuje dostatočne veľkú plochu na relax (na umiestnenie bazéna, detského ihriska) alebo farmárčenie. Na pozemku sa nachádza aj skleník a studňa s výdatným zdrojom vody.

V Šoporni nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, materská škola, základná škola, pošta, potraviny, lekáreň, lekár, pediater, zubná ambulancia. Veľkou výhodou je priame napojenie z obce na diaľnicu R1, výborná dostupnosť do okolitých miest za prácou, do Nitry a Trnavy je to 25km (cca 17 minút autom), do Bratislavy 64 km a do Serede len 7km.

Výhody

Priame napojenie na diaľnicu D1

2 domy

Veľký pozemok

Galéria nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti

Dohodou

Obhliadky

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 903 357 837.

 

V prípade kúpy na hypotéku, Vám radi bezplatne pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver.

 

Prejdi na ponuku ďalších domov