Priestranný 3 izbový mezonetový byt

v Starom meste | 105m2 | 

Máme pre Vás exkluzívne na predaj jedinečný, veľkometrážny 3 izbový mezonet v Starom Meste na ulici Radlinského. Tento byt je určený hlavne pre mladých ľudí s dobrou kondíciou, ktorým nevadí ruch veľkomesta a všetko s ním spojené.

Dispozícia:
Byt má celkovú rozlohu 105m2. Pozostáva zo vstupnej predsieňe s priestorom na vešiakovú skriňu. Vľavo je vstup do veľkej izby o rozlohe 23m2, z ktorej sa ide do menšej miestnosti, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo šatník.

Napravo sa nachádza priestranná obývacia izba, ktorá je prepojená z kuchynskou častou a drevené schodisko vedúce pod podkrovia.
V spodnej časti sa nachádza aj kúpeľňa s wc a rohovou vaňou.

V podkroví sa nachádza otvorená galéria, ktorá vytvára zaujímavý koncept bývania.

Stav bytu:
Byt sa predáva v slušnom pôvodnom stave z roku výstavby 2005, bol udržiavaný, je vyprataný a pripravený na realizáciu nového majiteľa, ktorý ocení jeho polohu ako aj jeho atypickosť/výnimočnosť. Byt je orientovaný na severozápad. Nachádza sa na 6 poschodí bez výťahu. Je situovaný na najvyššom poschodí vďaka čomu ponúka pekný výhľad na mesto. Bytový Dom je postavený z tehly.

Inžinierske siete:
•Voda
•Plyn
•Plynový kotol - na ohrev vody a ústredné kúrenie radiátormi
•Elektrina

Mesačne náklady:
•Správca - 40€
•Elektrina- 20€
•Plyn - 80€

Byt sa nachádza len 10 minút pešou chôdzou od historického centra Bratislavy. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti sa nachádza Blumentál, ktorý ponúka na dosah rôzne reštaurácie , kaviarne, potraviny, lekáreň, ako aj služby. Neďaleko je nákupné centrum CENTRAL, Bajkál, Stein, ale aj školy a škôlky. Pri dome máte električkovú zastávku a s parkovaním tiež nebude problém. Byt má úžasnú atmosféru, je štýlový a čaká na Vás!

Výhody

Mezonetový byt

Vyhľadávaná lokalita - Staré mesto

Výmera 105 m2

Galéria nehnuteľnosti

s virtuálnym homestagingom

Galéria nehnuteľnosti

s aktuálnym stavom

Cena nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ

Obhliadky

Pre bližšie info alebo dohodnutie si termínu obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle 0910 449 447

 

V prípade kúpy na hypotéku, Vám radi bezplatne pomôžeme sprostredkovať hypotekárny úver.

 

Prejdi na ponuku ďalších bytov: